• ‎−1%
روغن وکیوم پتروناس PETRONAS پنج لیتری
روغن وکیوم پتروناس PETRONAS پنج لیتری
روغن وکیوم پتروناس PETRONAS پنج لیتری
روغن وکیوم پتروناس PETRONAS پنج لیتری
روغن وکیوم پتروناس PETRONAS پنج لیتری
روغن وکیوم پتروناس PETRONAS پنج لیتری

روغن وکیوم پتروناس PETRONAS پنج لیتری

1 Reviews

     روغن پمپ‌ خلاء PETRONAS با ویسکوزیته مناسب برای روانکاری انواع پمپ وکیوم توصیه می‌شود. تعویض به موقع روغن باعث کاهش شکست پمپ خلاء و افزایش طول عمر پمپ می‌شود.روغن پمپ وکیوم پتروناس اصلی از نظر گالن بسته بندی دارای ویژگی هایی است که امکان تقلب و کپی برداری از آن را تقریبا غیر ممکن کرده است. 

موجود در انبار هواسایت
‎3,514,500 تومان ‎3,550,000 تومان -1%
بدون مالیات
زمان مانده

 

روغن وکیوم پتروناس

      روغن پمپ خلاء پتروناس برای پمپ های خلاء (بلژیک) روغن برای سیستم های وکیوم و پمپ ها (واکوماتوروم) روغن پمپ های خلاء باید دارای ویژگی های زیر باشد: ویسکوزیته، مقاومت در برابر اکسیداسیون، فشار بخار اشباع و حداکثر فشار باقی مانده. روغن برای پمپ های خلاء به عنوان روان کننده استفاده می شود (اگر ما در مورد پمپ های خلاء حجمی صحبت می کنیم، مانند پمپ های روغن پر شده با خلاء بالا، پمپ های روغن مکانیکی، پر شده با روغن تقویت کننده و پمپ های جت بخار)، سیال کار برای پر شده با روغن. پمپ ها و سیال آب بندی برای پمپ های عمل مکانیکی و همچنین برای پر کردن وکیوم متر مایع.

اگر روغن خلاء به عنوان یک مایع آب بندی عمل می کند، وظیفه آن اطمینان از محکم بودن محفظه های کار دستگاه است. نیاز اصلی روغن برای پمپ های خلاء ویسکوزیته آنها است. از این گذشته، این ویسکوزیته است که بر خواص آب بندی و روانکاری و همچنین تبخیرپذیری روغن خلاء تأثیر می گذارد. اگر از روغن خلاء به عنوان مایع کار استفاده می شود، در این مورد، باید روغن خلاء را انتخاب کنید که با خاصیت ارتجاعی بخار کم در دمای کار در پمپ، پایداری حرارتی و همچنین اینرسی شیمیایی در رابطه با اکسیژن و گازهای پمپاژ شده روغن خلاء با کیفیت بالا کلید عملکرد کارآمد تجهیزات وکیوم است. به همین دلیل است که قبل از خرید روغن وکیوم، باید تمام مشخصات فنی آن را به دقت ارزیابی کنید و به یاد داشته باشید که انواع خاصی از پمپ های وکیوم فقط با انواع خاصی از روغن های وکیوم سازگار هستند.

 • سازنده: PETRONAS (بلژیک)
 • نوع: روغن معدنی برای پمپ های خلاء
 • حجم: 1 لیتر روغن پمپ VPOil-Vacuum برای استفاده در اکثر پمپ های خلاء پرقدرت که در فشار مطلق 50 میکرون جیوه (یا 0.05 تور و کمتر) کار می کنند، توصیه می شود.
 • ویسکوزیته (ISO): VG 68 (iso vg 68)

خواص روغن وکیوم پتروناس:

 • روغن دارای ویسکوزیته پایدار برای توزیع سریع و یکنواخت است که منجر به آب بندی بین پمپ، تیغه های روتور و دیواره سیلندر می شود.
 • فشار بخار بسیار کم استحکام فیلم خوب برای حداقل اصطکاک و سایش کم.
 • خاصیت جداسازی آب خوب مقاومت در برابر اکسیداسیون بالا برای عمر طولانی روغن.
 • محتوای آب نسبتاً کم

در پمپ های وکیوم روغنی تلرانس خیلی کمی بین قطعات دوار و ثابت می باشد. روغن با پر کردن فاصله بین قطعات اجازه نمی دهد قطعات مکانیکی درون پمپ وکیوم هنگام دوران با یکدیگر درگیر شوند. یکی دیگر از مزیت های آن آب بندی کردن و جلوگیری از ورود هوا بین قطعات می باشد. از دیگر مزیت های مهم ، انتقال گرمای ناشی از سایش قطعات و توان مصرفی است که روغن پس از جذب گرما آن را به محیط اطراف انتقال می دهد. در پمپ های وکیوم روغنی به دلیل اینکه فشار بخار روغن وکیوم نسبت به آب بالاتر است در نتیجه در این نوع وکیوم می توان از خلاء بهتری نسبت به آب بهره مند شد البته به شرطی که از روغن های استاندارد و با کیفیت استفاده گردد . زمانی که شما از روغن وکیوم استاندارد استفاده نکنید آب موجود در محیط وارد روغن شده و هنگامی که بر اثر گرما بخار می شود، پمپ وکیوم به خلاء کردن بخارات درون خود مشغول می گردد که این باعث میزان کم خلاء می گردد و به جز این که پمپ خلاء به خلاء مناسب نمی رسد عمر پمپ وکیوم نیز کاهش می یابد .

 روغن وکیوم باید مرتباً و به موقع از نظر رنگ و سطح و کف آلود بودن بررسی گردد و در صورت هرگونه تغییر در آن باید سریعاً نسبت به تعویض آن اقدام گردد . در صورتی که شما به این مهم توجه داشته باشید مطمئناً دستگاهتان سال ها برای شما کار خواهد کرد. روغن های وکیوم غیر استاندارد باعث خرابی زود هنگام پمپ و قطعات داخلی آن می گردد . از دیگر عوارض استفاده از روغن غیر استاندارد خروج دود از اگزوز دستگاه می باشد . همانگونه که برای خودروی خود از بهترین روغن ها و روغن مخصوص استفاده می کنید در مورد پمپ وکیوم هم از اصل بودن و استاندارد بودن روغن وکیوم اطمینان حاصل کنید و بدانیم که هر روغنی، روغن وکیوم نیست .

روغن وکیوم پتروناس PETRONAS

تعویض به موقع روغن باعث کاهش شکست پمپ خلاء و افزایش طول عمر پمپ می‌شود. روغن پمپ‌ خلاء PETRONAS با ویسکوزیته مناسب برای روانکاری انواع پمپ وکیوم توصیه می‌شود. روغن پمپ‌ خلاء PETRONAS: توصیه می‌شود از این روغن در پمپ‌های خلاء بالا استفاده کنید (50 میلی متر جیوه یا 0.05 Torr). روغن پمپ‌ خلاء PETRONAS دارای ویسکوزیته ایده‌آل برای توزیع سریع و یکنواخت روغن و انعطاف پذیری کامل بین پروانه‌ها، روتور و دیواره‎های سیلندر است. این روغن دارای فشار بخار بسیار کم، مقاومت پوششی بالا و همچنین اصطکاک و سایش کمتری را ایجاد می‌کند.

مشخصات برجسته روغن پمپ‌ خلاء  پتروناس PETRONAS:

 • خصوصیات عالی برای جداسازی آب و روغن.
 • اکسیداسیون کم، پایداری بالا اطمینان از دوام طولانی مدت روغن.
 • برای مقدار نسبتا زیاد آب.
 • بسیار مناسب برای خلاء در صنعت برودت.

داده های تکنیکی روغن وکیوم پتروناس :

 • چگالی در دمای 15 درجه سانتیگراد: 0.885
 • ویسکوزیته در دمای 40 درجه سانتیگراد: 68cst
 • ویسکوزیته در دما 100 درجه سانتیگراد: 8.7cst
 • عدد مشخصه برای ویسکوزیته: 98
 • دمای اشتعال : 230 درجه سانتیگراد
 • دمای مایع 30- درجه سانتیگراد
 • شماره اسیدی:(TAN( mg KOH/g 1,0

برای خرید و لیست قیمت روغن وکیوم پتروناس با مشاوران هواسایت تماس بگیرید روغن وکیوم اصلی را از هواسایت تهیه نمایید.

کشور سازنده
بلژیک
حجم
5 لیتر
سایر توضیحات
گرید 68
سطح کیفیت
بسیار عالی
مدل
Orginal
شرکت سازنده
petronas
petronas

پتروناس (به انگلیسی: Petronas):

ظرفیت تولید نفت خام شرکت پتروناس به‌طور میانگین معادل ۴۴۸٫۰۰۰ بشکه در روز می‌باشد. این شرکت در حال حاضر مالک ۲۰ کارخانه پتروشیمی، ۴ پالایشگاه نفت، شبکه‌ای از ۸۷۰ جایگاه پمپ بنزین‌، ۱۲۵ کشتی نفت‌کش (از طریق شرکت تابعه میسک برحد)، شبکه گسترده‌ای از ۱۰ هزار کیلومتر خطوط لوله نفت و گاز، در کشورهای مختلف جهان می‌باشد. اکثریت سهام این شرکت، در اختیار دولت مالزی است، همچنین طبق توافق انجام شده میان دولت مالزی و شرکت پتروناس، مدیریت تمامی میدان‌ها و ذخایر نفت و گاز موجود در کشور مالزی، به این شرکت واگذار شده‌است، که پتروناس، مسئولیت توسعه میدان‌ها و افزایش تولید از این مخازن را، تضمین نموده ‌است.

در سال ۲۰۰۹ پتروناس در فهرست سودآورترین شرکت‌های جهان، رتبه سیزدهم را به خود اختصاص داد.در همان سال، پتروناس به عنوان سودآورترین شرکت آسیا معرفی شد.این شرکت در سال ۲۰۱۳ در فهرست فورچون جهانی ۵۰۰ در رتبه ۷۵ از بزرگترین شرکت‌های جهان قرار گرفت.

برای مشاهده محصولات در سایت اصلی کلیک کنید.

1 Reviews

گاز مبرد
سلام خسته نباشین ،،،
هزینه ارسال در تهران چقدر است ؟ امکان ارسال با پیک فراهم است؟
By براتی on 1402-10-12

ممکن است بپسندید

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.