گاز مبرد


اطلاعاتی در مورد مبردها

Information about refrigerants

   هواسایت ، سایتی است که در آن می توانید اطلاعات کلی در مورد مبردها، خواص و کاربرد آنها پیدا کنید. از منو می توانید مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با مبرد، مبردهای جایگزین و مثلاً قیمت ها آشنا شوید. علاوه بر این، شما در وب سایت ما در مورد : تاریخچه سرما، شاخص‌های تأثیر محیطی برای مبردها و قانون‌گذاری در مورد نمک سرد آشنا می شوید.

مسئولیت بخش سرمایش

بخش سرمایش با کمک به تغییرات آب و هوایی، انتشار گازهای گلخانه ای 70 تا 78 درصد را تا سال 2050 ارائه می دهد. در اتحادیه اروپا، انتشار گازهای گلخانه‌ای فلورینه تا سال 2050 تا 78 درصد کاهش می‌یابد در برخی از برنامه ها، خنک کننده از راه دور نیز می تواند یک گزینه باشد. همه مبردهای ضایعات خطرناک هستند.

در عمل این به معنای توقف استفاده از مبردهای متعدد از نقطه نظر تولید، نوآوری مخلوط های جدید و همچنین سرمایه گذاری در تجهیزات است. در برخی موارد خنک کننده ناحیه ای نیز ممکن است یک گزینه باشد.

انتخاب واحد تبریدعالی

انتخاب یک دستگاه تبرید باید بر اساس بهره وری انرژی آن و انتخاب گاز F بر اساس کمترین GWP ممکن انجام شود. در آینده، مقدار GWP نیز باید بر روی دستگاه و بازاریابی آن گزارش شود. توصیه می شود روی دستگاهی سرمایه گذاری کنید که تعمیر و نگهداری مبرد هنوز در دسترس باشد.

قیمت مبرد

مقررات اتحادیه اروپا در مورد عرضه مبرد منجر به نوسانات قیمت قابل توجهی شده است. قیمت های ما را دنبال کنید و مشتری ما شوید. لطفا برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید. ما در خدمت شما هستیم!

گاپومتر EPEE

اولین کاهش عمده سهمیه HFC در سال 2018 انجام شد. پروژه EPEE Gapometer اطلاعات مهمی در مورد اقدامات لازم برای دستیابی به اهداف چالش برانگیز کاهش HFC در دراز مدت ارائه می دهد. الزامات جدید قانون F-Gas بر کل بخش HVAC تأثیر خواهد گذاشت. بنابراین، افزایش آگاهی صنعت از الزامات جدید و اطمینان از اینکه تمام اقدامات لازم را به موقع انجام می دهد، مهم است.

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.