about-us-havasite

شرکت جهان تهویه بادصبا با داشتن پشتوانه علمی و سالها تجربه توسط مهندسین جوان و فازغ التحصیل از دانشگاههای معتبر کشور در امر تامین و تجهیز تهویه مطبوع (چیلرهای جذبی و تراکمی ،برج های خنک کننده ، فن کوئل ،داکت اسپیلت ،کولر گازی ، vrf ، تصفیه هوا ) مراکز و موسسات صنعتی ،پتروشیمی ها،بیمارستانها ، شرکت های تولید دارو ،مجموعه های تفریحی ، خرید و... با داشتن کادر مجرب و کارشناس فنی در امر خدمات پس از فروش در جهت ارتقاء هر چه بیشتر سطح تکنولوژی وارد بازار تهویه مطبوع گردید.

شرکت جهان تهویه بادصبا با بهره گیری از نیروهای متخصص و توان فنی خود توانسته در پروژه های مختلف نفت، گاز، پتروشیمی، صنعتی، تجاری، بیمارستانی و مسکونی خدمات گسترده ای را در حوزه تهویه مطبوع ارائه نماید.

هدف جهان تهویه بادصبا به همراه پرسنل با تجربه ، با تحصیلات دانشگاهی بالا و شناخت نیاز مشتریان محترم ارائه محصولات و خدمات تضمین شده در سطح عالی می باشد. امیدواریم افتخار خدمتگزاری به شما را نیز در این راستا کسب کرده و آرزومندیم با کلیه امکانات و برخورداری از سطح دانش مورد نیاز به همراه سطح عالی از موجودی محصولات متنوع بتوانیم گامی در دوران فرا صنعتی در راستای پیشرفت بخش صنعت کشور برداریم.

اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی کشور در زمینه تهویه مطبوع به آدرس اینترنتیhttp://www.havasite.com متعلق به شرکت جهان تهویه بادصبا می باشد.

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.