روغن وکیوم رفکو Refco چهار لیتری
روغن وکیوم رفکو Refco چهار لیتری
روغن وکیوم رفکو Refco چهار لیتری
روغن وکیوم رفکو Refco چهار لیتری

روغن وکیوم رفکو Refco چهار لیتری

روغن وکیوم REFCO با غلظت و ویسکوزیته بالا برای نگه داشتن پمپ در حداکثر کارایی با هر شرایط آب و هوایی طراحی شده است.تعویض بموقع روغن باعث کاهش شکست پمپ خلاء و افزایش عمر پمپ می شود.

موجود در انبار هواسایت
‎1,500,000 تومان
بدون مالیات

 

روغن وکیوم

در پمپ های وکیوم روغنی تلرانس خیلی کمی بین قطعات دوار و ثابت می باشد. روغن با پر کردن فاصله بین قطعات اجازه نمی دهد قطعات مکانیکی درون پمپ وکیوم هنگام دوران با یکدیگر درگیر شوند. یکی دیگر از مزیت های آن آب بندی کردن و جلوگیری از ورود هوا بین قطعات می باشد. از دیگر مزیت های مهم ، انتقال گرمای ناشی از سایش قطعات و توان مصرفی است که روغن پس از جذب گرما آن را به محیط اطراف انتقال می دهد. در پمپ های وکیوم روغنی به دلیل اینکه فشار بخار روغن وکیوم نسبت به آب بالاتر است در نتیجه در این نوع وکیوم می توان از خلاء بهتری نسبت به آب بهره مند شد البته به شرطی که از روغن های استاندارد و با کیفیت استفاده گردد . زمانی که شما از روغن وکیوم استاندارد استفاده نکنید آب موجود در محیط وارد روغن شده و هنگامی که بر اثر گرما بخار می شود، پمپ وکیوم به خلاء کردن بخارات درون خود مشغول می گردد که این باعث میزان کم خلاء می گردد و به جز این که پمپ خلاء به خلاء مناسب نمی رسد عمر پمپ وکیوم نیز کاهش می یابد . روغن وکیوم باید مرتباً و به موقع از نظر رنگ و سطح و کف آلود بودن بررسی گردد و در صورت هرگونه تغییر در آن باید سریعاً نسبت به تعویض آن اقدام گردد . در صورتی که شما به این مهم توجه داشته باشید مطمئناً دستگاهتان سال ها برای شما کار خواهد کرد. روغن های وکیوم غیر استاندارد باعث خرابی زود هنگام پمپ و قطعات داخلی آن می گردد . از دیگر عوارض استفاده از روغن غیر استاندارد خروج دود از اگزوز دستگاه می باشد . همانگونه که برای خودروی خود از بهترین روغن ها و روغن مخصوص استفاده می کنید در مورد پمپ وکیوم هم از اصل بودن و استاندارد بودن روغن وکیوم اطمینان حاصل کنید و بدانیم که هر روغنی، روغن وکیوم نیست .

روغن وکیوم رفکو

تعویض بموقع روغن باعث کاهش شکست پمپ خلاء و افزایش عمر پمپ می شود. روغن پمپ REFCO با غلظت و ویسکوزیته بالا برای نگه داشتن پمپ در حداکثر کارایی با هر شرایط آب و هوایی طراحی شده است.

فروش روغن پمپ وکیوم رفکو سوئیس

فروش روغن پمپ وکیوم رفکو با ویسکوزیته بالا قابل استفاده در انواع پمپ وکیوم می‌باشد. این روغن با حداکثر کارایی در هر شرایط آب و هوایی طراحی شده. رطوبت، گرما و سایر آلاینده‌ها می‌تواند به سرعت خلوص روغن را کاهش داده و موجب ناکارآمدی دستگاه‌های برودتی نظیر کولر, چیلر و یونیت سردخانه شود.

  1. تغییرات مکرر روغن باعث کاهش شکست پمپ خلاء و افزایش عمر پمپ می‌شود
  2. پایداری حرارتی
  3. ویسکوزیته بالا

خواص روغن پمپ خلاء

به طور کلی روانکاری کاربرد اصلی روغن پمپ وکیوم است. همچنین عملکردهای جانبی روغن عبارتند از:

  1. آب‌بندی پره‌های وکیوم
  2. روانکاری پمپ
  3. خنک کنندگی
  4. حفاظت در برابر خوردگی
  5. کاهش سر و صدا

روغن پمپ وکیوم دوار دارای فشار بخار کم در محدوده 10-4 Torr در دمای اتاق است. روغن وکیوم جزو روغن‌های معدنی است که تا فشار کاری مورد نیاز، تصفیه شده‌. آنها همچنین باید فشار تبخیر نسبتا کم را در دمای عملیاتی پمپ داشته باشند، زیرا این بازه کمترین فشاری را که پمپ می‌تواند برآورده کند، تعیین می‌کند.

حجم
4 لیتر
سطح کیفیت
A++
مدل
Orginal
refco
No reviews

ممکن است بپسندید

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.