• حراج!
روغن وکیوم مسترکول  چهار لیتری
روغن وکیوم مسترکول  چهار لیتری
روغن وکیوم مسترکول  چهار لیتری
روغن وکیوم مسترکول  چهار لیتری

روغن وکیوم مسترکول چهار لیتری

2 Reviews

روغن پمپ Mastercool با غلظت بالا برای حفظ ویسکوزیته با حداکثر کارایی در هر شرایط آب و هوایی طراحی شده است. رطوبت، گرما و سایر آلاینده‌ها می‌تواند موجب ناکارآمدی پمپ در شرایط خلاء عمیق شود. روغن پمپ وکیوم Mastercool با حداکثر ویسکوزیته در انواع پمپ وکیوم و حداکثر کارایی در هر شرایط آب و هوایی طراحی شده است. رطوبت، گرما و سایر آلاینده‌ها می‌تواند به سرعت خلوص روغن را کاهش داده و موجب ناکارآمدی پمپ‌های وکیوم در شرایط خلاء عمیق شود.

ناموجود
‎2,850,000 تومان
بدون مالیات

 

روغن وکیوم

در پمپ های وکیوم روغنی تلرانس خیلی کمی بین قطعات دوار و ثابت می باشد. روغن با پر کردن فاصله بین قطعات اجازه نمی دهد قطعات مکانیکی درون پمپ وکیوم هنگام دوران با یکدیگر درگیر شوند. یکی دیگر از مزیت های آن آب بندی کردن و جلوگیری از ورود هوا بین قطعات می باشد. از دیگر مزیت های مهم ، انتقال گرمای ناشی از سایش قطعات و توان مصرفی است که روغن پس از جذب گرما آن را به محیط اطراف انتقال می دهد. در پمپ های وکیوم روغنی به دلیل اینکه فشار بخار روغن وکیوم نسبت به آب بالاتر است در نتیجه در این نوع وکیوم می توان از خلاء بهتری نسبت به آب بهره مند شد البته به شرطی که از روغن های استاندارد و با کیفیت استفاده گردد . زمانی که شما از روغن وکیوم استاندارد استفاده نکنید آب موجود در محیط وارد روغن شده و هنگامی که بر اثر گرما بخار می شود، پمپ وکیوم به خلاء کردن بخارات درون خود مشغول می گردد که این باعث میزان کم خلاء می گردد و به جز این که پمپ خلاء به خلاء مناسب نمی رسد عمر پمپ وکیوم نیز کاهش می یابد . روغن وکیوم باید مرتباً و به موقع از نظر رنگ و سطح و کف آلود بودن بررسی گردد و در صورت هرگونه تغییر در آن باید سریعاً نسبت به تعویض آن اقدام گردد . در صورتی که شما به این مهم توجه داشته باشید مطمئناً دستگاهتان سال ها برای شما کار خواهد کرد. روغن های وکیوم غیر استاندارد باعث خرابی زود هنگام پمپ و قطعات داخلی آن می گردد . از دیگر عوارض استفاده از روغن غیر استاندارد خروج دود از اگزوز دستگاه می باشد . همانگونه که برای خودروی خود از بهترین روغن ها و روغن مخصوص استفاده می کنید در مورد پمپ وکیوم هم از اصل بودن و استاندارد بودن روغن وکیوم اطمینان حاصل کنید و بدانیم که هر روغنی، روغن وکیوم نیست .

روغن پمپ وکیوم مسترکول

روغن پمپ Mastercool با غلظت بالا برای حفظ ویسکوزیته با حداکثر کارایی در هر شرایط آب و هوایی طراحی شده است. رطوبت، گرما و سایر آلاینده‌ها می‌تواند موجب ناکارآمدی پمپ در شرایط خلاء عمیق شود.

روغن پمپ وکیوم Mastercool با حداکثر ویسکوزیته در انواع پمپ وکیوم و حداکثر کارایی در هر شرایط آب و هوایی طراحی شده است. رطوبت، گرما و سایر آلاینده‌ها می‌تواند به سرعت خلوص روغن را کاهش داده و موجب ناکارآمدی پمپ‌های وکیوم در شرایط خلاء عمیق شود.

تعویض مکرر روغن باعث کاهش شکست پمپ خلاء و افزایش عمر پمپ می‌شود.

پایداری حرارتی بالا.

ویسکوزیته بالا.

خواص روغن پمپ خلاء

به طور کلی روانکاری استفاده اصلی روغن پمپ وکیوم است. در پمپ‌های خلاء عملکردهای جانبی روغن عبارتند از:

  1. آب‌بندی
  2. روانکاری
  3. خنک کنندگی
  4. حفاظت در برابر خوردگی
  5. کاهش سر و صدا

روغن پمپ وکیوم دوار دارای فشار بخار کم که در محدوده 10-4 Torr در دمای اتاق است. این روغن‌ها، روغن‌های معدنی هستند که تا فشار تبخیر مورد نیاز تصفیه شده‌اند. آنها همچنین باید فشار بخار نسبتا کم را در دمای عملیاتی پمپ داشته باشند. این مقدار کمترین فشاری را که پمپ می‌تواند برآورده کند، تعیین می‌کند

حجم
4 لیتر
سطح کیفیت
A++
مدل
Orginal
Mastercool

مسترکول یکی از بزگترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات در زمینه خلاء می باشد که در ایران بیشتر با پمپ های وکیوم (خلاء) شناخته می شود و روغن وکیوم مسترکول یکی از بهترین و با کیفیت ترین روغن وکیوم های موجود در بازار ایران می باشد.

برای مشاهده محصولات در سایت اصلی تولید کننده کلیک کنید.

2 Reviews

روغن
سلام روغن وکیوم مستر که شارژ خواهد شد
کیفیت عالیه و واقعا مورد تاییدم بود 👌
By کوروش on 1402-10-12

کاربردی و موثر
همیشه در هر انتخابی، بزرگترین دغدغده مشتری نگرانی از بابت اصالت یا عدم اصالت یک محصوله ولی از روزی که با مجموعه خوب هواسایت آشنا شدم این دغدغه جای خودش رو به اطمینان داده و به این باور رسیدم که تمام محصولات ارائه شده در این مجموعه همگی اصلن و این قابل تقدیره واقعا ... این چهارمین خریدمه و اینو از رو تجارب خریدم با بقیه به اشتراک میذارم ... این روغن وکیوم بسیار عالی و از کیفیت موثر و بالایی برخورداره ... پیشنهاد خرید میدم.
By پیمان امیریان on 1402-10-10

ممکن است بپسندید

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.