• ‎−1%
روغن وکیوم روبین ایر مدل 13204...

روغن وکیوم روبین ایر مدل 13204 (اصل)Robinair High Vacuum Oil Pump

4 Reviews

روغن وکیوم روبین ایر برای روانکاری انواع پمپ وکیوم توصیه شده است. روغن وکیوم روبین ایر برای وکیوم بالا روغن Robinair با حداکثر ویسکوزیته در دمای بالا به خوبی عمل می‌کند و برای هرگونه شرایط آب و هوایی طراحی شده است. تعویض به موقع روغن باعث کاهش شکست پمپ خلاء و افزایش طول عمر پمپ می‌شود.

موجود در انبار هواسایت
‎3,514,500 تومان ‎3,550,000 تومان -1%
بدون مالیات
زمان مانده

 

روغن وکیوم روبین ایر اصلی:

oil-vacuum-robinair-orginal-13204

در پمپ های وکیوم روغنی تلرانس خیلی کمی بین قطعات دوار و ثابت می باشد. روغن با پر کردن فاصله بین قطعات اجازه نمی دهد قطعات مکانیکی درون پمپ وکیوم هنگام دوران با یکدیگر درگیر شوند. یکی دیگر از مزیت های آن آب بندی کردن و جلوگیری از ورود هوا بین قطعات می باشد. از دیگر مزیت های مهم ، انتقال گرمای ناشی از سایش قطعات و توان مصرفی است که روغن پس از جذب گرما آن را به محیط اطراف انتقال می دهد.

در پمپ های وکیوم روغنی به دلیل اینکه فشار بخار روغن وکیوم نسبت به آب بالاتر است در نتیجه در این نوع وکیوم می توان از خلاء بهتری نسبت به آب بهره مند شد البته به شرطی که از روغن های استاندارد و با کیفیت استفاده گردد . زمانی که شما از روغن وکیوم استاندارد استفاده نکنید آب موجود در محیط وارد روغن شده و هنگامی که بر اثر گرما بخار می شود، پمپ وکیوم به خلاء کردن بخارات درون خود مشغول می گردد که این باعث میزان کم خلاء می گردد و به جز این که پمپ خلاء به خلاء مناسب نمی رسد عمر پمپ وکیوم نیز کاهش می یابد .

روغن وکیوم باید مرتباً و به موقع از نظر رنگ و سطح و کف آلود بودن بررسی گردد و در صورت هرگونه تغییر در آن باید سریعاً نسبت به تعویض آن اقدام گردد . در صورتی که شما به این مهم توجه داشته باشید مطمئناً دستگاهتان سال ها برای شما کار خواهد کرد.

روغن های وکیوم غیر استاندارد باعث خرابی زود هنگام پمپ و قطعات داخلی آن می گردد . از دیگر عوارض استفاده از روغن غیر استاندارد خروج دود از اگزوز دستگاه می باشد . همانگونه که برای خودروی خود از بهترین روغن ها و روغن مخصوص استفاده می کنید در مورد پمپ وکیوم هم از اصل بودن و استاندارد بودن روغن وکیوم اطمینان حاصل کنید و بدانیم که هر روغنی، روغن وکیوم نیست .

روغن وکیوم روبین ایر Robinair :

تعویض به موقع روغن باعث کاهش شکست پمپ خلاء و افزایش طول عمر پمپ می‌شود. روغن وکیوم روبین ایر برای روانکاری انواع پمپ وکیوم توصیه شده است. روغن وکیوم روبین ایر برای وکیوم بالا روغن Robinair با حداکثر ویسکوزیته در دمای بالا به خوبی عمل می‌کند و برای هرگونه شرایط آب و هوایی طراحی شده است. آزمایشات نشان می‌دهد که روغن روبینیر در مقایسه با سایر مارک‌های پیشرو پایدارتر است و به همین دلیل در اثر حرارت در مدت زمان طولانی خواص خود را حفظ می‌کند. روغن روبینیر دارای رطوبت پایین‌تر نسبت به سایر روغن‎هاست، رطوبت خلوص روغن را کاهش می‌دهد و کاهش آن توانایی پمپ را برای رسیدن به خلاء عمیق کم می‌کند.

کشور سازنده
آلمان
حجم
3.785 لیتر
رنگ
سفید
oil vacuum
4 Reviews

روغن وکیوم روبین
قبلاً روغنی گرفتم که از جای دیگه بود و قیمتش پایین تر بود ولی متاسفانه چون جنس اصل نبود باعث شد به دستگاه آسیب برسه و باعث متضرر شدنم بشه
By امین سعادت جو on 1402-10-18

روغن وکیوم
چیزی که برام اهمیت داشت خوش قولی و به موقع رسیدن محصولم بود و خیلی روی این موضوع حساس بودم که کاملا در تایمی که بهم داده شد بدستم رسید
By احمد سعادتی on 1402-10-10

عالی و بی نقص
صرفا جهت اطلاع دوستان میگم که این روغن باعث افزایش عمر و کارایی پمپ وکیومم شده از این لحاظ یک انتخاب بی‌نظیر برای حفظ پمپ وکیوم هستش در صورت نیاز حتما تهیه ش کنین خصوصا اینکه جنسشم به لطف هواسایت خوشبختانه اصل اصله و در این هیچ شکی ندارم بسیار ممنونم ازتون.
By آزادگان on 1402-10-07

فوق العاده
انتقال حرارت عالی از سایش قطعات و توان مصرفی، این روغن رو به یک انتخاب مناسب برای حفظ پمپ وکیوم تبدیل کرده به نظرم هر روغنی، روغن وکیوم نیست جنس تقلبیش پر بازاره با خریدم از هواسایت اصالت این روغن برام کاملا محرز شد جای تقدیر و تشکر داره کارتون از بابت و باید خوشحال باشیم همچین جایی رو پیدا کردم که محصولاتش اصلن بازم ممنون
By هادی برزگر on 1402-10-07

ممکن است بپسندید

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.