• ‎−0.1%
روغن وکیوم سی پی اس CPS چهار لیتری
روغن وکیوم سی پی اس CPS چهار لیتری
روغن وکیوم سی پی اس CPS چهار لیتری
روغن وکیوم سی پی اس CPS چهار لیتری

روغن وکیوم سی پی اس CPS چهار لیتری

روغن وکیوم CPS با ویسکوزیته مناسب برای روانکاری انواع پمپ وکیوم توصیه می‌شود، تعویض به موقع روغن باعث کاهش شکست پمپ خلاء و افزایش طول عمر پمپ می‌شود.

موجود در انبار هواسایت
‎2,497,500 تومان ‎2,500,000 تومان -0.1%
بدون مالیات
زمان مانده

 

روغن وکیوم در پمپ های وکیوم روغنی تلرانس خیلی کمی بین قطعات دوار و ثابت می باشد. روغن با پر کردن فاصله بین قطعات اجازه نمی دهد قطعات مکانیکی درون پمپ وکیوم هنگام دوران با یکدیگر درگیر شوند. یکی دیگر از مزیت های آن آب بندی کردن و جلوگیری از ورود هوا بین قطعات می باشد.

oil-vacuum-cps

از دیگر مزیت های مهم ، انتقال گرمای ناشی از سایش قطعات و توان مصرفی است که روغن پس از جذب گرما آن را به محیط اطراف انتقال می دهد، در پمپ های وکیوم روغنی به دلیل اینکه فشار بخار روغن وکیوم نسبت به آب بالاتر است در نتیجه در این نوع وکیوم می توان از خلاء بهتری نسبت به آب بهره مند شد البته به شرطی که از روغن های استاندارد و با کیفیت استفاده گردد .

زمانی که شما از روغن وکیوم استاندارد استفاده نکنید آب موجود در محیط وارد روغن شده و هنگامی که بر اثر گرما بخار می شود، پمپ وکیوم به خلاء کردن بخارات درون خود مشغول می گردد که این باعث میزان کم خلاء می گردد و به جز این که پمپ خلاء به خلاء مناسب نمی رسد عمر پمپ وکیوم نیز کاهش می یابد . روغن وکیوم باید مرتباً و به موقع از نظر رنگ و سطح و کف آلود بودن بررسی گردد و در صورت هرگونه تغییر در آن باید سریعاً نسبت به تعویض آن اقدام گردد . در صورتی که شما به این مهم توجه داشته باشید مطمئناً دستگاهتان سال ها برای شما کار خواهد کرد. روغن های وکیوم غیر استاندارد باعث خرابی زود هنگام پمپ و قطعات داخلی آن می گردد . از دیگر عوارض استفاده از روغن غیر استاندارد خروج دود از اگزوز دستگاه می باشد . همانگونه که برای خودروی خود از بهترین روغن ها و روغن مخصوص استفاده می کنید در مورد پمپ وکیوم هم از اصل بودن و استاندارد بودن روغن وکیوم اطمینان حاصل کنید و بدانیم که هر روغنی، روغن وکیوم نیست .

روغن وکیوم CPS :

تعویض به موقع روغن باعث کاهش شکست پمپ خلاء و افزایش طول عمر پمپ می‌شود. روغن وکیوم CPS با ویسکوزیته مناسب برای روانکاری انواع پمپ وکیوم توصیه می‌شود. PRO-SET® Premium روغن پمپ خلاء بسیار با کیفیت و تصفیه شده با روش hydrotreat است. این روغن سازگار در پمپ‌های ساخته شده توسط اکثر تولیدکنندگان می‌باشد. روغن پمپ خلاء PRO SET® Premium باید همیشه تمیز و بدون آلاینده‌هایی مانند رطوبت، اسید، بخار، خاک و غیره باشد. توصیه می‌شود روغن پمپ خلاء بعد از هر بار مصرف برای بهبود سرویس و عمر پمپ تعویض شود.

Vacuum oil
No reviews
محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.