فهرست محصولات بر اساس برند hisens

کولرگازی و اسپلیت های دیواری

کولر گازی های هایسنس نیز در بازار های امروزی برای خود طرفداران زیادی را جمع آوری کرده اند چراکه اولین مشخصه آنها وجود قطعات خود با بازده فوق العاده است. کمپروسر های روتاری موجود در آنها می تواند صدای بسیار کم و در عین حال سرما و گرمایی فوق العاده را ایجاد نماید با وجود اینکه مصرف را نیز به مقدار قابل توجهی کم کرده است. گاز های استفاده شده نیز در چند نوع مختلف وجود دارند که از مهم ترین انها گازی های مبرد r410a و r32 هستند. مهمترین ویژگی کولرگازی های هایسنس از نظر ظاهر این است که دارای بدن های ضد زنگ با حالتی براق و بسیار شیک است به همین دلایل است که دکوراسیون هایی که به وسیله این اسپلیت ها مزیین می شوند، حالتی بسیار متفاوت را ایجاد می کنند.

تاریخچه شرکت هایسنس

شاید برای آنهایی که آشنایی کاملی به بازار های صوتی وتصویری ندارند، این نام نا آشنا باشد اما برای دوستانی که همیشه در این نوع بازار ها فعالیت می کنند، این نام ابهت بسیار زیادی برای آنها دارد چراکه توانسته است سال های سال بهترین کیفیت و قطعات را روانه بازار های جهانی از جمله بازار ایران نماید. هایسنس یک شرکت الکترونیک دولت چین است که در زمین های بسیار مختلفی دست به فعالیت زده است که شامل گیرند های دیجیتال، دستگاه های تهویه مطبوع، دستگاه های گوشی همراه و تبلت و ترمینال های رایانه ای می شود. اگرچه در بازار های ایران بیشتر تلویزیون های این برند در بین مردم از محبوبیت زیادی برخوردار هستند اما در کشور هایی همانند آمریکا، دیگر تولیدات این برند نیز از طرفداران زیادی برخوردار هستند.

شرکت هایسنس در سال 1969 در شهر چینگ دائو چین راه اندازی شد تا انقلابی بزرگ را در این کشور بزرگ به راه بیاندازد. اولین محصول رسمی این برند بزرگ امروزی، یک رادیو با برند اولیه red lanten بود. اما بعدها اولین تلویزیون سایه سفید خود را به دستور دولت وقت به وسیله یک آزمایش بسیار ساده به تولید رساند. اگرچه تا سال 1979 تولید تلویزیون های های سنس بسیار محدود بود اما با دستور دولت وقت مبنی بر اینکه باید سیاست های جدیدی به عنوان توسعه صادرات الکترونیک سر لوحه شرکت های چینی قرار داده شود، تولیدات این برند نیز کم کم رو به رشد بود. به هیمن دلیل بود که کارخانه شماره دو رادیو نیز از تولیدات خود دست کشید و به تولید تلویزیون های سیاه و سفید تخت لیبل qingdao پرداخت.

بعد ها خط تولید تلویزیون های رنگی شرکت ماتسوشیتا که در آن زمان در بورس بودند و فروش بسیار زیادی را به خود اختصاص می دادند، توسط هایسنس خریداری شد. شرکت هایسنس برای بقای خود بسیاری از تکنولوژی های مدرن و پیشرفته روز دنیا را از شرکت هایی همچون lucent ، nec و … خریداری کرد تا بهتر بتوانند خدمات خود را تحت نام قطعات نوین و کیفیت برتر به بازار عرضه نماید. همچنین برند هایسنس تولید کننده قطعات اوجینال است به این معنی است که این شرکت قطعات خوب با کیفیت برتر را تولید می نماید تا دیگر شرکت ها از آنها برای تولیدات خود با برند خود استفاده نمایند. به این ترتیب این شرکت هم تولید کننده محصولات با کیفیت بوده و هم می تواند قطعات برتری را برای دیگر شرکت ها به تولید برساند. هم اکنون این شرکت چینی قدرتمند دارای 13 شرکت در داخل چین و 40 شرکت تابعه در دیگر قاره هاست. هایسنس هم اکنون در بورس هنگ کنگ و شانگهای در حال معامله است.

  • در سال 2013 هایسنس تلویزوین های خود را تحت لیبل و برند خود به بازارهای جهانی عرضه کرد.
  • شرکت های هایسنس در سال 1994 به هم پیوسته و یک برند خوش نام را ایجاد کردند.
  • شرکت الکترونیک هایسنس در سال 1997 به بورس شانگ های وارد شد. در سال 2015 این برند معروف تحت نام برند ژاپنی شارپ، توانست تلویزیون های خود را در آمریکا به فروش برساند.
  • در سال 2017 این برند 95 درصد سهام توشیبا سلوشن را به ارزش 113 میلیون دلار خریداری نمود.
کمتر
محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.