روغن بیتزر BITZER OIL 10L CAN) B150S)

روغن بیتزر BITZER OIL 10L CAN) B150S)

   شرکت بیتزر به منظور تضمین سلامت کمپرسورهای خود اقدام به ارائه پیشنهاد روغن مناسب برای انواع کمپرسورها تولیدی خود نموده است.

مدل B 150 Sکه می توان برای کاربرد به عنوان کمپرسور اسکرو و اسکرو تسمه ی بیتزر و کامپکت اسکرو از آن استفاده کرد و همچنین با گازهای R404، R407، R134a، R507 متناسب می باشد.

موجود در انبار هواسایت
‎27,027,000 تومان
بدون مالیات

 

Compressor-oil-bitzer-b150s

برای عملکرد بهتر یک سیستم سرمایشی یا گرمایشی روغن کاری از مهمترین عوامل است که باید به آن دقت ویژه ای داشت . روغن کمپرسور بیتزر به عنوان بهترین روانکار شناخته شده است که در مصرف کننده ای ن اطمینان خاطر را ایجاد می کند که قطعات روانکاری مناسب شده اند و می توانند به راحتی بر روی یکدیگر حرکت کنند . و روغن به عنوان لایه محافظ از آن ها حفاظت می کند .

روغن های صنعتی در یک سیستم و دستگاه برودتی مثل یخچال برای روغن کاری و روانکاری کمپرسور و خنک نگه داشتن دستگاه ها همواره مورد استفاده قرار می گیرند . با روغن کاری مناسب و به موقع دستگاه هزینه ی تولید کاهش پیدا کرده و کارکرد و نگهداری تجهیزات نیز افزایش پیدا می کند .

شرکت تولید کننده ی روانکار صنعتی بیتزر در طول سالیان طولانی همیشه مشغول به بهینه سازی این نوع از روغن ها بوده است . این نوع از روغن ها مورد استفاده در سیستم های برودتی هستند برای نمونه پمپ های گرمایشی , سرمایشی , تهویه مطبوع و ..

مشخصات محصول روغن صنعتی بیتزر:

  • روغن کاری مطلوب که سبب بالا آمدن تحمل اصطکاک می شود
  • فوم شدن کم از پایداری حرارتی برخوردار است یعنی پایداری حرارتی بالاتری به نسبت دیگر روغن ها دارد
  • سازگاری بالا با مبردها
  • مخلوط شدن با روغن های دیگر طبق دستورالعمل های ویژه ی تعیین شده

در یک سیستم و دستگاه برودتی همانند یخچال روغن های صنعتی به منظور روغن کاری و خنک نگه داشتن دستگاه و روانکاری کمپرسورها مورد استفاده قرار میگیرد. شما میتوانید هزینه ی تولید را با روغن کاری مناسب کاهش بدهید و همچنین کارکرد و نگهداری تجهیزات را نیز بالاتر ببرید. شرکت تولیدکننده روانکار صنعتی بیتزر در زمانهای طولاتی همیشه تلاش کرده است تا این روغن ها را بهینه سازی نماید. در سیستم برودتی این نوع روغن ها نیز استفاده می گردند به عنوان مثال پمپهای گرمایشی ، سرمایشی و سیستم تهویه مطبوع و غیره.

کشور سازنده
آلمان
حجم
10 لیتر
مدل
B150S
Compressor oil

بیتزر بزرگترین کارخانه تولید کمپرسور‌های برودتی: شرکت بیتزر در سال ۱۹۳۴ در آلمان تاسیس شد و خیلی سریع مراحل رشد را طی نمود به نحوی که به بزرگترین شرکت تولید کننده کمپرسور در دنیا تبدیل شد. امروزه بیتزر با داشتن ۱۵ کارخانه در کشور های آلمان، اندونزی، برزیل، پرتقال، چین و آمریکا و حضور فعال در ۶۲ کشور، داشتن ۹۰ نمایندگی و ۳۴۰۰ کارمند ، بزرگترین کمپانی تولید کننده کمپرسور های تبریدی در سطح جهان است.

شعار تبلیغاتی این شرکت بزرگ «شاید نتوانید محصولات ما را هر جایی ببینید ولی می‌توانید همه جا احساسشان کنید.» است.

BITZER_Competence_Center-Screws_Rottenburg-720x468 (1)

برای مشاهده محصولات در سایت اصلی کلیک کنید.

No reviews

ممکن است بپسندید

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.