روغن  بیتزر ( B150SH 5L CAN)
روغن  بیتزر ( B150SH 5L CAN)
روغن  بیتزر ( B150SH 5L CAN)
روغن  بیتزر ( B150SH 5L CAN)

روغن بیتزر ( B150SH 5L CAN)

   روغن کمپرسور بیتزر Bitzer B 150 SH یک روغن کمپرسور برودتی و سرمایشی است که عملکرد روانکاری خوبی را در دماهای پایین انجام می دهد. از ویژگی های فنی این روغن می توان به این موارد اشاره کرد: سازگاری با مبردها، پایداری حرارتی خوب، سیالیت خوب در دمای پایین، تمایل کم به تشکیل فوم و کف، خواص ضد سایش خوب و عمر طولانی.

موجود در انبار هواسایت
‎11,979,000 تومان
بدون مالیات

 

روغن کمپرسور بیتزر B150SH:

روغن های برودتی BITZER B150SH از استرهای مصنوعی ساخته شده اند و برای مبرد حاوی کلر R22 و مخلوط های مبتنی بر آن طراحی شده اند. BITZER B150SH برای استفاده در کمپرسورهای کامپکت بیتزر اسکرو سری CSH در نظر گرفته شده است.

کاربرد‌های روغن کمپرسور اسکرو (B150 SH) B150 SX بیتزر :

جدول زیر کمپرسورهای بیتزر را نمایش می‌دهد که با روغن کمپرسور اسکرو B150 SX بیتزر متناسب است. و همچنین گازهایی که با روغن کمپرسور B150 SX بیتزر همخوانی دارد در این جدول آمده است. کاربرد عمده روغن کمپرسور اسکرو معدنی بیتزر در کمپرسور کامپکت اسکرو بیتزر به همراه گاز R22 است.

کشور سازنده
آلمان
حجم
5لیتر
مدل
B 150 SH
oil compersor bitzer

بیتزر بزرگترین کارخانه تولید کمپرسور‌های برودتی: شرکت بیتزر در سال ۱۹۳۴ در آلمان تاسیس شد و خیلی سریع مراحل رشد را طی نمود به نحوی که به بزرگترین شرکت تولید کننده کمپرسور در دنیا تبدیل شد. امروزه بیتزر با داشتن ۱۵ کارخانه در کشور های آلمان، اندونزی، برزیل، پرتقال، چین و آمریکا و حضور فعال در ۶۲ کشور، داشتن ۹۰ نمایندگی و ۳۴۰۰ کارمند ، بزرگترین کمپانی تولید کننده کمپرسور های تبریدی در سطح جهان است.

شعار تبلیغاتی این شرکت بزرگ «شاید نتوانید محصولات ما را هر جایی ببینید ولی می‌توانید همه جا احساسشان کنید.» است.

BITZER_Competence_Center-Screws_Rottenburg-720x468 (1)

برای مشاهده محصولات در سایت اصلی کلیک کنید.

No reviews

ممکن است بپسندید

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.