گاز مبرد 22 سیفرز (Safers R22)

گاز مبرد 22 سیفرز (Safers R22)

گاز R22 شناخته شده ترین گاز فریون (HCFCهیدروکلروفلوروکربن)‌ است.

گاز r22 سیفرز یکی از پر مصرف ترین گازهای فریون می باشد که به دلیل اثرات مخرب بر لایه اوزون و افزایش گرمای زمین روبه کاهش رفته و کشورهای پیشرفته قانون منع استفاده از این گاز و جایگزین کردن گاز R600a و گاز R404a به جای گاز CHCLF2 می باشند . گاز R22 یا CHCLF2 در کپسول های 13/6 کیلوگرم که به رنگ سبز مغز پسته ای و با برندهای سیفرز ،ایسکون َ،رفرون،هانیول،رفریجرانت و دیگر گازها به فروش می رسد گاز 22 در صنایع برودتی و تهویه مطبوع کاربرد های فراوان دارد . بیشترین گاز مصرفی در سیستم های برودتی از قبیل اسپیلت ها و چیلرهای تراکمی می باشد .

موجود در انبار هواسایت
‎7,000,000 تومان
بدون مالیات

 

Refrigerant-gas-safers-22

گاز مبرد 22 سیفرز

گاز R22 شناخته شده ترین گاز فریون (HCFCهیدروکلروفلوروکربن)‌ است. این گاز فریون خصوصا بعد از ممنوعیت استفاده CFC ها کاربرد زیادی در زمینه تهویه مطبوع و تبرید دارد. تولید مبرد فریونی R22 به دلایل زیست محیطی مانند تخریب لایه اوزون و گرمایش کره زمین از سال 2010 ممنوع شده و گاز مبرد R410A جایگزین آن شده است. البته استفاده‌ از گاز R22 در تجهیزات خنک کننده تا زمانی که ذخیره آن به اتمام نرسیده مجاز می‌باشد.

کاربرد‌ گازR22

 • گاز فریون مورد استفاده در تهویه مطبوع واحد‌های صنعتی و تجاری فریونی
 • گاز فریون اصلی فرآیندهای صنعتی فریونی
 • گاز فریون مورد استفاده‌ سیکل تبریدِ دما پایین و دما متوسط
 • گاز کولر R22 در خودروها نیز کاربرد دارد.

روغن کاری گاز مبرد R22

این گاز فریون با روغن‌های زیر سازگار می‌باشد:

 • روغن معدنی مانند روغن سفید (White Oil)
 • روغن آلکیل بنزن (Alkylbenzene)
 • روغن پلی اُل استر (POE)

گاز‌های مناسب برای جایگزینی گاز فریون 22

گاز فریونی جایگزین ملاحظات حاصل از جایگزینی گاز فریون 22
گاز R407C- R407B - R407A سازگاری بهتر، دمای گلاید مناسب، عملکرد بهتر در دمای پایین
R422B,C,D عملکرد بهتر برای دمای متوسط، افت فشار احتمالی
R422C کاربرد برای فشار بالا، نیاز به روغن کاری با POE، نیاز به تعویض ارفیس دارد

 گاز r22 سیفرز گاز :

r22 safers که یکی از محبوبترین گازهای فریونی می باشد. این گاز خنک کننده که دارای مشخصات زیر می باشد .

 • درجه خلوص عالی 99/98
 • تحت لیسانس هانیول امریکا
 • داراب گواهی بازرسی و تایید شده استاندارد ایران
 • دارای گواهی CE اروپا
 • دارای نشان p marking

(نام محصول گاز r22 سیفرز|گاز فریون 22|کپسول گاز R22| فروش گاز R22|فروش گاز فریون CHCLF2 کد محصول r22-gas-safers )

گاز r22 سیفرز :

یکی از پر مصرف ترین گازهای فریون می باشد که به دلیل اثرات مخرب بر لایه اوزون و افزایش گرمای زمین روبه کاهش رفته و کشورهای پیشرفته قانون منع استفاده از این گاز و جایگزین کردن گاز R600a و گاز R404a به جای گاز CHCLF2 می باشند . گاز R22 یا CHCLF2 در کپسول های 13/6 کیلوگرم که به رنگ سبز مغز پسته ای و با برندهای سیفرز ،ایسکون َ،رفرون،هانیول،رفریجرانت و دیگر گازها به فروش می رسد گاز 22 در صنایع برودتی و تهویه مطبوع کاربرد های فراوان دارد . بیشترین گاز مصرفی در سیستم های برودتی از قبیل اسپیلت ها و چیلرهای تراکمی می باشد . تفاوت گاز 22 با 410 در گذشته تقریبا در ساخت و تولید تمامی کولر های گازی از مبرد R22 استفاده می شد CHCLF2 در قیاس با R 410 از تراکم پذیری بیشتری برخوردار است و لذا کیفیت سرمایش بهتری ایجاد می کند . اما مشکل آسیب رساندن به محیط زیست می باشد . بیشترین استفاده در از گاز r22 در صنایع برودتی و تهویه مطبوع می باشد . متاسفانه گازهای R22 با شکستن مولکول های 03 باعث نازک شدن لایه ازن می شوند . به همین دلیل تولید آن از سال 2002 متوقف شده است . گاز R410 با حذف این مشکل جایگزین گاز CHCLF2 شده است در کولر های گازی از فریون 22 یا CHCLF2 استفاده می شود که به علت دارا بودن هیدروژن ،اثر تخریبی آن در لایه اوزون به مراتب کمتر از فریون های 11 و 12 است . در یخچال ها از گاز جدیدی به نام گاز 134A و مبرد هیردوکربن R600 حاصل آن استفاده می شود . در کولر اسپیلتهای جدید که اینورتری هستند از گاز R419 که ترکیبی از چند گاز هست استفاده می شود . فروشگاه اینترنتی هواسایت وارد کننده مستقیم gas safers گاز سیفرز یا CHCLF2 در انواع گازهای مختلف می باشد .

کشور سازنده
چین
وزن
13.6 کیلوگرم
رنگ
آبی یا سبز
Refrigerant gas

سیفرز یکی از کمپانی های چینی تولید کننده گاز فریونی می باشد که گاز های مبرد 22،134،410،407،141 و انواع گازهای فریونی متناسب با یخچالهای فرزیر،خودرو،صنایع تبرید را تولید و روانه بازارهای بین المللی کرده است و این برند یکی از پرکاربرد ترین گاز فریونی است که در سالهای اخیر مورد توجه کاربران صنایع تبرید در ایران قرار گرفته است. هواسایت عرضه کننده انواع گاز مبرد از جمله برند سیفرز می باشد.

برای مشاهده محصولات در سایت اصلی تولید کننده کلیک کنید.

No reviews

ممکن است بپسندید

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.