روغن وکیوم موبیل Mobil بیست لیتری

روغن وکیوم موبیل Mobil بیست لیتری

1 Reviews

روغن پمپ وکیوم موبیل دارای درجه بالایی از پایداری شیمیایی است، این خصوصیت روغن را قادر به مقاومت در برابر اکسیداسیون و تشکیل لجن و رسوبات می‌کند، از ویژگی‌های اساسی این روغن حفظ خواص اصلی مانند ویسکوزیته و ان وغن پمپ وکیوم موبیل روغنی برتر ساخته شده از روغن معدنی با کیفیت بالا و پایداری بالا که برای روانکاری پمپ‌های خلاء تولید شده است.

موجود در انبار هواسایت
‎2,800,000 تومان
بدون مالیات

 

روغن وکیوم

در پمپ های وکیوم روغنی تلرانس خیلی کمی بین قطعات دوار و ثابت می باشد. روغن با پر کردن فاصله بین قطعات اجازه نمی دهد قطعات مکانیکی درون پمپ وکیوم هنگام دوران با یکدیگر درگیر شوند. یکی دیگر از مزیت های آن آب بندی کردن و جلوگیری از ورود هوا بین قطعات می باشد. از دیگر مزیت های مهم ، انتقال گرمای ناشی از سایش قطعات و توان مصرفی است که روغن پس از جذب گرما آن را به محیط اطراف انتقال می دهد. در پمپ های وکیوم روغنی به دلیل اینکه فشار بخار روغن وکیوم نسبت به آب بالاتر است در نتیجه در این نوع وکیوم می توان از خلاء بهتری نسبت به آب بهره مند شد البته به شرطی که از روغن های استاندارد و با کیفیت استفاده گردد . زمانی که شما از روغن وکیوم استاندارد استفاده نکنید آب موجود در محیط وارد روغن شده و هنگامی که بر اثر گرما بخار می شود، پمپ وکیوم به خلاء کردن بخارات درون خود مشغول می گردد که این باعث میزان کم خلاء می گردد و به جز این که پمپ خلاء به خلاء مناسب نمی رسد عمر پمپ وکیوم نیز کاهش می یابد . روغن وکیوم باید مرتباً و به موقع از نظر رنگ و سطح و کف آلود بودن بررسی گردد و در صورت هرگونه تغییر در آن باید سریعاً نسبت به تعویض آن اقدام گردد . در صورتی که شما به این مهم توجه داشته باشید مطمئناً دستگاهتان سال ها برای شما کار خواهد کرد. روغن های وکیوم غیر استاندارد باعث خرابی زود هنگام پمپ و قطعات داخلی آن می گردد . از دیگر عوارض استفاده از روغن غیر استاندارد خروج دود از اگزوز دستگاه می باشد . همانگونه که برای خودروی خود از بهترین روغن ها و روغن مخصوص استفاده می کنید در مورد پمپ وکیوم هم از اصل بودن و استاندارد بودن روغن وکیوم اطمینان حاصل کنید و بدانیم که هر روغنی، روغن وکیوم نیست .

روغن وکیوم Mobil

روغن پمپ وکیوم موبیل دارای درجه بالایی از پایداری شیمیایی است، این خصوصیت روغن را قادر به مقاومت در برابر اکسیداسیون و تشکیل لجن و رسوبات می‌کند، از ویژگی‌های اساسی این روغن حفظ خواص اصلی مانند ویسکوزیته و ان وغن پمپ وکیوم موبیل روغنی برتر ساخته شده از روغن معدنی با کیفیت بالا و پایداری بالا که برای روانکاری پمپ‌های خلاء تولید شده است. بخار آب یک آلودگی رایج در سیستم‌های خلاء است. روغن پمپ وکیوم Mobil دارای قابلیت انحلال‌پذیری برای جدا شدن آسان از آب است. این قابلیت به حذف آب و جلوگیری از بازگشت آن به سطوح فلزی که باعث زنگ‌زدگی و خوردگی می‌شود کمک می‌کند.

حجم
20 لیتر
سطح کیفیت
A++
مدل
Orginal
mobil
1 Reviews

روغن وکیوم موبیل
نمونه های مشابه این روغن رو قبلا تهیه کردم ولی متاسفانه اون نتیجه دلخواهی که ازش انتظار میرفت رو نداشت تا اینکه با سایت شما آشنا شدم و من باید اقرار کنم که فراتر از چیزی که مدنظرم بود رو این روغن توانست برام انجام بده از اینکه محصولات اصل ارائه میدین واقعا تشکر.
By احمدپناه on 1402-10-18

ممکن است بپسندید

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.