پرشر سوئیچ هانیول تدریجی مدل L91B1068
پرشر سوئیچ هانیول تدریجی مدل L91B1068
پرشر سوئیچ هانیول تدریجی مدل L91B1068
پرشر سوئیچ هانیول تدریجی مدل L91B1068
پرشر سوئیچ هانیول تدریجی مدل L91B1068
پرشر سوئیچ هانیول تدریجی مدل L91B1068

پرشر سوئیچ هانیول تدریجی مدل L91B1068

پرشر سوئیچ ها یکی از تجهیزات اندازه گیری ضروری به محسوب می شوند که به لحاظ نوع عملکرد به پرشر سوئیچ تدریجی و پرشر سوئیچ ON/OFF تقسیم می شوند.

موجود در انبار هواسایت
‎11,799,000 تومان
بدون مالیات

 

پرشر سوئیچ هانیول تدریجی مدل L91B1068

پرشرسوئیچ هانیول یکی از مهمترین تجهیزات اندازه گیری فشار به حساب می آید که به لحاظ عملکرد به دو نوع OFF/ON و تدریجی تقسیم می شود. پرشرسوئیچ هانیول L91B1068 از انواع پرشرسوئیچ تدریجی با عملکرد دو وضعیتی است. پرشرسوئیچ هانیول تدریجی مدل L91B1068 توانایی کنترل و نمایش فشار سیال عبوری را به صورت Psi و Kpa نیز دارد.

Pressure gauge

ویژگی های پرشر سوئیچ هانیول تدریجی مدل L404F1094

این مدل پرشر سوئیچ تدریجی هانیول قابلیت کنترل و نمایش محدوده فشار به سه صورت Psi و Kpa و Mpa را دارد. سیال های عبوری مناسب جهت گذر از این پرشر سوئیچ تدریجی هانیول شامل: انواع گازهای غیر قابل احتراق، بخار، انواع سیالات غیر خورنده و هوا می باشند. اندازه کانکشن این پرشر سوئیچ هانیول جهت اتصال به لوله “۱/۴ اینچ است. جنس بدنه کانکشن این محصول از آلیاژ برنج می باشد.

پرشر سوئیچ ها یکی از تجهیزات اندازه گیری ضروری به محسوب می شوند که به لحاظ نوع عملکرد به پرشر سوئیچ تدریجی و پرشر سوئیچ ON/OFF تقسیم می شوند. از دیگر ویژگی های پرشر سوئیچ هانیول LB91 می توان به قیمت مناسب و کیفیت تولید بالای آن اشاره کرد.

ابعاد پرشر سوئیچ هانیول تدریجی مدل L404F1094

Pressure gauge

گارانتی و اصالت پرشر سوئیچ هانیول تدریجی مدل L404F1094

  • شرکت هواسایت، اصالت و سلامت فیزیکی پرشر سوئیچ هانیول را تأیید می نماید.
  • در سایت مرجع و فروشگاهی هواسایت، انواع پرشر سوئیچ، جهت ایجاد حس خوب خرید بهینه و هوشمند، برای شما مشتریان عزیز، ارائه گردیده است.
جنس بدنه
برنجی
عملکرد
تدریجی
کشور سازنده
مکزیک
مدل
L404F1068
سایز
1/4 اینچ
نوع اتصال
دنده ای
نوع سیال
بخار، هوا، انواع گاز های غیرقابل احتراق، گاز های غیر خورنده
محدوده عملکرد فشار (بار)
20 ~ 0 (Bar) / 300 ~ 10 (Psi) / 2068 ~ 69 (Kpa)
محدوده فشار دیفرانسیل (پاسکال)
110 ~ 28 (Psi) / 758 ~ 193 (Kpa)
حداکثر دمای محیط - C°
66 ~ 0 سانتیگراد
Pressure switch

شرکت هانیول در سال ۱۹۰۶ توسط مارک هانی‌ول تأسیس شد. این شرکت جزئی از فهرست فورچون ۵۰۰ است و تعداد کارکنان آن، در حدود ۱۳۰٫۰۰۰ نفر می‌باشد، که در حدود ۵۸،۰۰۰ نفر از آن‌ها در ایالات متحده اشتغال دارند. دفتر مرکزی این شرکت، در موریس‌تاون، نیوجرسی قرار دارد و مدیرعامل فعلی آن، دیوید کوت می‌باشد. شرکت هانیول از تاریخ ۷ دسامبر ۱۹۲۵ تا ۹ فوریه ۲۰۰۸ بخشی از میانگین صنعتی داو جونز بحساب می‌آمد. شرکت هانیول تکنولوژی هایی را طراحی و تولید می کند که برخی از مهم ترین چالش های دنیا در زمینه انرژی، ایمنی، امنیت، بهره وری و شهرنشینی جهانی را بهبود می دهد.

شرکت هانیول بسیار منحصر به فرد است زیرا محصولات فیزیکی را با نرم‌افزار برای پشتیبانی از سیستم های متصل به ساختمان ها، کارخانه ها، آب و برق و هواپیما بهبود می بخشد، و جهانی ایمن، راحت و کارآمد را برای ما فراهم می کند. راه حل های ما کیفیت زندگی مردم در سراسر جهان را افزایش داده و بازارهای جدید و حتی صنایع جدید را ایجاد و معرفی می نماید. 

برای مشاهده محصولات در سایت اصلی تولید کننده کلیک کنید.

No reviews

ممکن است بپسندید

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.