پمپ وکیوم کیان پارس
پمپ وکیوم کیان پارس
پمپ وکیوم کیان پارس
پمپ وکیوم کیان پارس
پمپ وکیوم کیان پارس
پمپ وکیوم کیان پارس

پمپ وکیوم کیان پارس

وکیوم آب در گردش کیان پارس با قیمت مناسب و با قدرت وکیوم مناسب نسبت به نیروی برق مصرفی و داشتن بازده بالا، از محبوبیت خاصی در بین صنعت کاران و سایر مشاغل مرتبط برخوردار می باشد.

ناموجود
‎85,800,000 تومان
بدون مالیات

 

مشخصات فنی پمپ وکیوم کیان پارس

​اطلاعات فنی پمپ وکیوم کیان پارس

پمپ های وکیوم کیان پارس شامل دو قسمت اصلی روتور (شافت و پروانه) و بدنه (سیلندر و سر سیلندر ها) می باشد که به صورت کلی پروانه آن با حرکت خارج از مرکزو دورانی، حول محور در داخل سیلندر محتوی آب سبب تشکیل رینگ آب می شود. در جهت دوران با ورود و خروج مداوم پره ها در داخل آب حجم بسته فضای بین دو سر سیلندر، هر دو پره و جداره داخلی رینگ آب در یک طرف افزایش می یابد (ناحیه مکش) و عمل مکش صورت می گیرد و در سمت دیگر کاهش یافته (ناحیه دهش) و عمل تراکم انجام می پذیرد.

عمل خنک کردن پمپ وکیوم به وسیله آب صورت می گیرد و می توان کندانس ذرات آب همراه هوای خروجی و برگشت آن به پمپ نیز استفاده نمود و این عمل باعث وجود پدیده ایزوترمال خنک شدن پمپ می گردد. پمپ وکیوم ساخته شده برای شرایط بهینه (دمای 20 درجه سانتیگراد و فشار محیطی 760 میلی متر جیوه و دمای آب ورودی 15 درجه سانتیگراد) می باشد، بدیهی است در صورت تغییر در هر یک سه عامل فوق الذکر بازده پمپ تغییر یافته و کاهش پیدا خواهد کرد.

  • حداکثر فشار مکش مطلق معادل 30 میلی متر جیوه می باشد.

  • مدل هایی که دارای پسوند S در انتها می باشند، به صورت استیل ضد زنگ می باشند.

مزایای وکیوم کیان پارس

وکیوم کیان پارس با بازده بالا و طول عمر بالا در کنار قیمت نهایی پایین نسبت به رقبای اروپایی خود، دارای بیشترین درخواست بوده و خدمات پس از فروش آن تضمین کننده خرید مشتری های ایرانی این نوع پمپ می باشد.

کاربرد وکیوم آب در گردش کیان پارس

  • جابجایی مواد
  • نگهداشتن قطعات
  • داروسازی
  • نساجی
  • سالن های رنگ
  • و ...

لیست قیمت پمپ وکیوم کیان پارس

مشتری گرامی، ضمن عرض پوزش، به استحضار می رساند که در حال حاضر کلیه لیست قیمت ها در حال بروزرسانی می باشد. پیشنهاد می گردد جهت دسترسی به لیست قیمت پمپ وکیوم کیان پارس با کارشناسان مربوطه در شرکت تماس حاصل نمایید.

جنس بدنه
فلز
کشور سازنده
ایران
سطح کیفیت
A++
نوع دستگاه
پمپ وکیوم
نام اصلی
پمپ وکیوم کیان پارس
vacuum pomp
No reviews

ممکن است بپسندید

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.