فهرست محصولات بر اساس برند aux

تهویه مطبوع AUX ، به مدت 20 سال به یک مارک برتر در صنعت تهویه مطبوع چین تبدیل شده است.

AUX نام خوبی در زمینه یخچال حرفه ای شناخته شده است. در این زمان توسعه سریع ، کیفیت محصول همچنان در حال بهبود است و در نتیجه فروش بالایی در بازار داخلی چین دارد و همچنین به بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان صادر می شود.

AUXUSA در سال 2015 در لس آنجلس و نماینده عمومی AUX تهویه مطبوع ایالات متحده آمریکا (AUXUSA) شد این شرکت برای خدمات رسانی به بازار آمریکای شمالی در کالیفرنیا مستقر است.

در حال حاضر ، بیش از 30 فروشگاه مستقیم فروش آنلاین و همچنین نمایندگان تعاونی در تگزاس ، اورگان ، نوادا ، تنسی و سایر ایالت های وابسته به این شرکت وجود دارد. AUXUSA مجهز به یک سیستم مدیریت واحد و استاندارد و یک مدل مدیریت بین المللی است. پرسنل و تکنسین های مدیریت شرکت ، همه آموزش های حرفه ای پیش فروش و پس از فروش شرکت را می پذیرند.

در طی پنج سال توسعه ، AUXUSA. مجموعه کاملی از سیستم تضمین خدمات بازاریابی و خدمات را خلاصه کرده است ، که خدمات پیش فروش ، فروش و خدمات پس از فروش به موقع و با کیفیت بالا را در خط منحصر به فرد AUX به کاربران ارائه می دهد. در قرن بیست و یکم ، با هدف "سبز و سالم" به عنوان هدف اصلی همه ملت ها ، AUX طرفدار اصلی "تهویه مطبوع سالم" است و متعهد است "تهویه مطبوع سالم" را به هر گوشه جهان برساند.

AUXUS A متعهد است تجربه بهتری را در تهویه مطبوع سالم به آمریکا ارائه دهد.

برای مشاهده محصولات در سایت اصلی تولید کننده کلیک کنید.

کمتر
محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.