گریس نسوز SKF  LGMT3/1
گریس نسوز SKF  LGMT3/1
گریس نسوز SKF  LGMT3/1
گریس نسوز SKF  LGMT3/1
گریس نسوز SKF  LGMT3/1
گریس نسوز SKF  LGMT3/1

گریس نسوز SKF LGMT3/1

گریس نسوز SKF یکی از بهترین گریس های تولید شده در دنیا می باشد که توسط شرکت SKF سوئدی تولید شده است. تمام انواع گریس های تولیدی این شرکت در دستگاه های مخصوص و استانداردی مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفته و صحت آن بررسی می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

موجود در انبار هواسایت
‎800,000 تومان
بدون مالیات

 

گریس نسوز SKF:

گریس نسوز SKF یکی از بهترین گریس های تولید شده در دنیا می باشد که توسط شرکت SKF سوئدی تولید شده است. تمام انواع گریس های تولیدی این شرکت در دستگاه های مخصوص و استانداردی مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفته و صحت آن بررسی می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

موارد کاربرد گریس نسوز SKF:

  1. در ترکیب این گریس از موادی استفاده شده است که قطعه صنعتی را در برابر حرارت و دمای بسیار بالای دستگاه و کارخانه در حین کار محافظت می کند.
  2. این گریس به هیچ وجه در هنگام کار و درجه حرارت مداوم دستگاه خاصیت خود را از دست نمی دهد و می توان از این گریس برای مدت زیادی بر روی قطعه استفاده کرد.
  3. گریس ها در حالت کلی نقش روانکاری قطعات صنعتی را بر عهده دارند و میزان غلظت گریس به افزودن مواد غلیظ کننده بستگی دارد که میزان سفتی و شلی گریس کاربردهای متنوعی را در صنعت بوجود می آورد.

ترکیبات این گریس نسوز SKF :

عموما یک گریس مطلوب و ایده آل در کار روانکاری قطعات مختلف نظیر بلبرینگ، رولبرینگ و … از مقداری روغن پایه و مقداری افزودنی تشکیل می شود. این میزان به نسبت ۰٫۸۵ یا ۰٫۹ به ۰٫۱۵ یا ۰٫۱ می باشد. ی

عنی در یک گریس ۸۵ درصد وزن آن را روغن پایه معدنی طبیعی یا مصنوعی فرا گرفته و میزان روانکاری قطعات مختلف را تعیین می کند و مابقی وزن آن یعنی ۱۵ درصد، از مواد افزودنی دیگر می باشد. تمامی انواع مختلف گریس نسوز SKF این شرط را دارا می باشند و میزان افزودنی های آن با دیگر گریس ها متفاوت می باشد که این میزان تفاوت باعث افزایش کیفیت این محصول شده است.

شرکت SKF این شرکت دارای دستگاه های بسیار پیشرفته و مجهزی می باشد که از انواع گریس ها و همچنین گریس نسوز SKF تست های مختلفی را میگیرد و میزان توانایی آنها در بهبود کارکرد قطعات صنعتی را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار داده و آن را به مشتریان خود عرضه می کند.

این دستگاه تست های گریسی زیر را انجام می دهند: تست گریس BeQuiet به انضمام نویز گریس در یاتاقان های نورد آزمایش پایداری برشی گریس های روان کننده با استفاده از تست RST-T200-P4 عملکرد و بازدهی گریس در دماهای بالا برای انواع گریس ها و گریس نسوز SKF و میزان سرعت تجزیه آنها با استفاده از تست R0F آزمایش بسیار مفید برای اندازه گیری ظرفیت الکتریکی بین حلقه داخلی و خارجی یاتاقان با استفاده از تست Unit MEL-7000 کارکرد گریس در دماهای خیلی بالا و بالاترین سرعت با استفاده از تست RHF 1 میزان تاثیرات محیطی بر خوردگی قطعات بعد از گریس کاری با تست EMCOR پایداری مکانیکی انواع گریس ها با ویسکوزیته متفاوت و انواع گریس نسوز SKF برای تامین مقاومت در برابر هر گونه لرزش با استفاده از تست V2F و انواع و اقسام تست های دیگر تمامی این تست ها برای بهبود عملکرد گریس ها توسط دستگاه های کاملا مدرن SKF انجام شده است تا بتوان بهترین محصول را ایجاد کرد.

به دلیل استقبال بسیار زیاد شرکت های مختلف از سراسر دنیا به انواع گریس نسوز SKF و دیگر محصولات تولیدی این شرکت، نمایندگی های بسیار زیادی در کشورهای مختلف برای محصولات SKF تاسیس شده است. تا به امروز بالغ بر ۱۳۰ کشور مختلف جهان از محصولات شرکت اس کا اف استفاده می کنند. ترکیبات مربوط به افزودنی های گریس نسوز SKF مواد افزودنی و میزان ترکیبات آن در گریس نسوز SKF یکی از نقاط برتری این محصول نسبت به دیگر محصولات رکت های مختلف به حساب می آید.

عموما مواد غلیظ کننده در گریس ها از کلسیم، سدیم و لیتیم می باشد که به گریس حالت خمیری شکل می دهد. از دیگر ترکیبات آن می توان به موارد زیر اشاره کرد: استفاده از مواد ضد زنگ به منظور جلوگیری از زنگ زدن قطعات صنعتی و بهبود عملکرد آن استفاده از مواد با خاصیت ضد اکسایش در دماهای بالا استفاده از مواد EP به منظور افزایش مقاومت گریس در برابر فشارهای حداکثری منتقل شده به بلبرینگ ها استفاده از مواد پایدار کننده برای جلوگیری از جداسازی مواد از یکدیگر و بهبود بازدهی گریس استفاده از مواد با مقاومت بالا در برابر حرارت زیاد و جلوگیری از سوختن گریس انواع ترکیبات مختلف در گریس ها و مقاومت آن در برابر حرارت با توجه به نوع کارخانه و همچنین میزان درجه حرارت تولید شده در قطعات صنعتی و دستگاهها باید گریس نسوز SKF مناسب با آن درجه حرارت را خریداری کنید.

عموما مقاومت حرارتی گریس های تولید شده با لیتیم خیلی بیشتر از سدیم و در آخر کلسیم می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید بهینه در گریس مخصوص دستگاه های خود و سایر محصولات صنعتی از جمله :روغن صنعتی، بلبرینگ و زنجیر های صنعتی و…با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید و برای خرید این محصول به صفحه محصولات ما مراجعه کنید.

Grease
No reviews
محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.