فن کویل دیواری گرین ایرباس مدل GWF300P1
فن کویل دیواری گرین ایرباس مدل GWF300P1
فن کویل دیواری گرین ایرباس مدل GWF300P1
فن کویل دیواری گرین ایرباس مدل GWF300P1
فن کویل دیواری گرین ایرباس مدل GWF300P1
فن کویل دیواری گرین ایرباس مدل GWF300P1

فن کویل دیواری گرین ایرباس مدل GWF300P1

فن کویل دیواری گرین سری ایرباس بـا ظاهری متفاوت و زیبا، در عین سادگی بـا کیفیتی فوق العاده، زینت بخـش فضای داخلی ساختمان ها بوده و باعث افزایش کیفی هوای محیط زندگی شما می گردد. فن کویل دیواری گرین در 4 ظرفیت 300، 400، 600 و 800 CFM موجود می باشد.

آخرین موجودی
‎14,358,106 تومان
بدون مالیات

 

فن کویل دیواری گرین ایرباس مدل GWF300P1

فن کویل دیواری گرین ایرباس مدل GWF300P1، یک مدل فن کویل دیواری زیبا و کم حجم با حداکثر فشار کاری 16 بار است که تولید شرکت تهویه مطبوع گرین می باشد.

فن کویل دیواری گرین ایرباس مدل GWF300P1شرکت تهویه مطبوع گرین، یکی از تولید کنندگان مطرح سیستم های تهویه مطبوع در جهان می باشد که انواع دستگاه های تهویه مطبوع خانگی و صنعتی را برای انواع پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، هتل ها، بیمارستان ها، مراکز خرید و اماکن عمومی عرضه می نماید.green-wall-mounted-fan-coil

فن کویل یکی از تولیدات اصلی شرکت گرین می باشد که در انواع مختلف کاستی یک طرفه و چهار طرفه، سقفی و زمینی، دیواری، سقفی توکار و کانالی در ظرفیت های هوادهی 300 الی 2000 CFM با بهره گیری از دانش فنی روز اروپا و متخصصین کار آزموده تولید می گردد.

فن کویل دیواری گرین سری ایرباس بـا ظاهری متفاوت و زیبا، در عین سادگی بـا کیفیتی فوق العاده، زینت بخـش فضای داخلی ساختمان ها بوده و باعث افزایش کیفی هوای محیط زندگی شما می گردد. فن کویل دیواری گرین در 4 ظرفیت 300، 400، 600 و 800 CFM موجود می باشد.

فن کویل دیواری گرین ایرباس مدل GWF300P1 با ظرفیت هوادهی 300 CFM، مناسب برای نصب در اتاق هایی با متراژ حداکثر 20 مترمربع می باشد.

ویژگی های فن کویل دیواری گرین ایرباس مدل GWF300P1

سرمایش و گرمایش سریع:

شروع کارکرد در فرکانس بالا، ظرفیت سرمایش و گرمایش را افزایش داده و باعث کاهش زمان رسیدن به دمای تنظیم شده می گردد. بنابراین در کوتاه ترین زمان می توان از سرمایش و گرمایش لذت برد.

فن گریز از مرکز با فناوری انحصاری:

فن گریز از مرکز فن کویل‌های سقفی گرین سه سرعته بوده و دارای قابلیت تنظیم جریان هوا مطابق با ارتفاع سقف می باشند. این نوع فن‌ها با امکان هوادهی بالا با صدای کم، قادر هستند هوایی با کیفیت بالا و یکنواخت را فراهم کنند.

فین‌های آلومینیومی:

بهره گیری از فین‌های آلومینیومی ارتقا یافته باعث افزایش تبادل حرارتی در فن کویل‌ها و در نتیجه افزایش راندمان دستگاه می گردد.

درین در دو جهت:

وجود اتصالات لوله درین در دو سمت پنل، نصب آسان و عملکرد بهتر دستگاه را به همراه دارد.

پمپ درین داخلی:

پمپ درین داخلی تعبیه شده در فن کویل، امکان خروج آب حاصل از تقطیر را تا ارتفاع 800 میلیمتر بالاتر از دستگاه فراهم می کند.

دمپر شناور اتوماتیک:

با حرکت شناور دمپرها به صورت اتوماتیک در جهت‌های افقی و عمودی، توزیع هوای سرد یا گرم در تمام سطح اتاق امکان پذیر می گردد.

دریچه ورود هوای تازه:

هوای تازه می تواند از طریق دریچه ورود هوای تازه از بیرون به داخل اتاق هدایت شود تا هوای داخل تازه و سالم نگه داشته شود.

فیلتر با دوره شـستشوی طولانی مدت:green-wall-mounted-fancoil-filters

فیلتر فن کویل دیواری گرینفیلتر نصب شده در فن کویل دیواری گرین در آخرین مرحله از چرخه پاکسازی، کیفیت هوا را افزایش می دهد و نگهداری آن بسیار ساده می باشد. فیلتر یونیت داخلی را می توان به آسانی از دستگاه جهت شستشو جدا نموده تا موجب پاکیزگی هوا در هر زمانی گردد. همچنین دوره زمانی برای شستشوی این فیلترها دو برابر بیشتر از فیلترهای معمولی می باشد.

جعبه برق بهینه سازی شده:

این فن کویل‌ها از جعبه برق ضد حریق با قابلیت تعمیر و نگهداری آسان بهره می برند.

امکان نصب شیر دوراهه یا سه راهه:

امکان نصب شـیر دوراهه یــا سه راهه بــا توجه بــه نیاز مصرف کننده وجود دارد. این شیر توسط خریدار از بازار قابل تهیه می باشد.

قابلیت تمیز کنندگی خودکار:

در این حالت دستگاه در شرایطی به کار خود ادامه می دهد که به صورت هم زمان هوا را با شدت از روی کویل عبور داده و باعث تمیز و خشک شدن کویل می شود و سپس خاموش می گردد؛ با این کار دستگاه آماده کار می باشد.

تایمر 24 ساعته:

با استفاده از تایمر 24 ساعته کاربران قادر خواهند بود در طول شبانه روز، دستگاه را با استفاده از ریموت کنترل سیمی و یا کنترل بدون سیم با تنظیم در زمان دلخواه روشن یا خاموش نمایند.

کنترل سیمی:green-wall-control-remote

کنترل سیمی و ریموت کنترل فن کویل دیواری گرینکنترل سیمی نصب شده روی دیوار مانع از گم شدن آن شده و کنترل بسیار آسانی به کاربران می دهد. به طور عمده این نوع کنترل برای پروژه های تجاری بسیار مناسب می باشد. اسـتفاده از کنترل های سـیمی در صورت درخواست مشتری بـه صورت Optional امکانپذیر می باشد.

ریموت کنترل:

کاربران با استفاده از ریموت کنترل فن کویل دیواری گرین، به آسانی می توانند تنظیمات مورد نیاز خود را اعمال نمایند.

عملکرد خودکار راه اندازی مجدد:

با این امکان در صورت قطع برق و خاموش شدن دستگاه به طور ناگهانی، پس از روشن شدن مجدد، دستگاه به صورت خودکار با تنظیمات قبل از خاموشی راه اندازی می گردد.

حالت خواب:

این عملکرد به صورت خودکار سرمایش را افزایش می دهد به طوری که در دو ساعت اول دما را به ازای هر ساعت یک درجه کاهش داده و پس از آن دما را در 5 ساعت بعدی ثابت نگه داشته و سپس خاموش می گردد. از مزایای حالت خواب صرفه جویی در مصرف انرژی و ایجاد شرایط آسایش می باشد.

عملکرد آرام و کم صدا:

هنگامی که فن داخلی با سرعت بسیار بالا کار می کند سطح صدا می تواند با ورود به حالت آرام، بسیار کم شود.

تشخیص خودکار خطاها:

با این امکان، در صورت بروز خطا، نشانگر روشن شده و کد خطا بر روی کنترل کننده سیمی نمایش داده می شود. با این روش علت خرابی دستگاه نیز راحت تر مشخص می گردد.

تعیین ظرفیت فن کویل دیواری گرین

یکی از نکات مهم در انتخاب فن کویل ها، تعیین ظرفیت آنها می باشد، برای این کار می توانید به جدول زیر مراجعه نمایید:fan-coil-capacity-determination-table

گارانتی فن کویل دیواری گرین ایرباس مدل GWF300P1

کلیه فن کویل های گرین داراي 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش توسط شرکت اصلی مي باشند.

کشور سازنده
چین
مدل
GWF300P1
وزن
12.5
موقعیت نصب دستگاه
دیواری
ظرفیت سرمایشی - BTU/h
300|225|150 (زیاد/متوسط/کم)
ظرفیت گرمایشی - BTU/h
4070 | 3460 | 2646 (زیاد/متوسط/کم)
برق مصرفی
تک فاز - 220 ولت
سایز لوله مایع (رفت) - Inch
1/2
سایز لوله گاز (برگشت) - Inch
1/2
مدت گارانتی
12 ماه گارانتی
ظرفیت هوادهي CFM
300|225|150 (زیاد/متوسط/کم)
دبی آب (GPM)
0.61
ابعاد خالص بدنه (ارتفاعxعرضxطول)- mm
850x198x300
ابعاد ناخالص بدنه (ارتفاعxعرضxطول)- mm
885x270x360
تعداد موتور
1
قدرت الکترموتور (W)
52
تعداد فن
1
حداکثر صدا - Db
36/39/42
fan coil

فروشگاه اینترنتی هواسایت بزگرترین فروشگاه اینترنتی کشور در زمینه ارائه محصولات تهویه مطبوع می باشد که در تمامی زمینه های تهویه مطبوع فعال بوده و از جمله محصولاتی که ارائه میکند :چیلر جذبی ،چیلر تراکمی،فن کوئل،برج خنک کننده،کولر گازی ،vrf،تصفیه هوا ،داکت اسپیلت،روغن وکیوم،پمپ وکیوم،روغن کمپرسورو... اشاره کرد محصولات گرین ساخت کشور چین بوده و یکی از برندهای با کیفیت چینی در بازار ایران به شمار می اید.

برای مشاهده محصولات در سایت اصلی تولید کننده کلیک کنید.

No reviews

ممکن است بپسندید

محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.