شیر برقی آمونیاکی دانفوس "evra3 3/8...
شیر برقی آمونیاکی دانفوس "evra3 3/8...
شیر برقی آمونیاکی دانفوس "evra3 3/8 مهره ای
شیر برقی آمونیاکی دانفوس "evra3 3/8 مهره ای

شیر برقی آمونیاکی دانفوس "evra3 3/8 مهره ای

شیر برقی دانفوس برای کاربردهای خاص در صنایع برودتی در اندازه‌ و دریچه‌های مختلف طراحی شده است و در اندازه‌های مختلف، نوع اتصال و کویل با ولتاژ و فرکانس رایج در بازار موجود است که بسته به نوع نیازتان می‌توانید انتخاب کنید. شیر برقی آمونیاکی دانفوس مدل evra3 یکی از تجهیزات مهمی است که برای استفاده در صنایع برودتی و تهویه مطبوع سازگار با مبردهای آمونیاکی...

موجود در انبار هواسایت
‎18,055,828 تومان
بدون مالیات

 

شیر برقی دانفوس :

Danfoss-solenoid-valve-evra3

 شیر برقی دانفوس یکی از تجهیزات مهمی است که برای استفاده در صنایع برودتی و تهویه مطبوع سازگار با مبردهای فریونی و آمونیاکی تولید و به بازار عرضه شده است. این دسته از شیرها شامل شیرهای فشاری فولاد ضدزنگ (stainless steel) و شیر برقی های پالسی می‌شوند.

آشنایی با شیر برقی دانفوس :

شیر برقی دانفوس در صنایع برودتی و تهویه مطبوع و تهویه صنعتی به کار می‌رود، همان طور که قبلاً هم توضیح دادیم، برند دانفوس یکی از مشهورترین شرکت های تولید کنندۀ تجهیزات در این زمینۀ صنعتی است. سال‌های سال است که برند دانفوس (Danfos) به عنولن یکی از معتبرترین نشان‌های داخل کشور مطرح بوده که توجه سازندگان و انبوه سازان خاصی را به خود جلب کرده است. شیر برقی دانفوس برای کاربردهای خاص در صنایع برودتی در اندازه‌ و دریچه‌های مختلف طراحی شده است و در اندازه‌های مختلف، نوع اتصال و کویل با ولتاژ و فرکانس رایج در بازار موجود است که بسته به نوع نیازتان می‌توانید انتخاب کنید.

Danfoss-solenoid-valve

Solenoid-valve-danfoos شیر برقی دانفوس بسته به اندازه در دو نوع جوشی و یا مهره‌ای موجود است و یکی از انواع شیرآلات و کنترل‌کننده‌هایی است که برای استفاده در محدوده دمای مناسب آن در کارهای برودتی طراحی شده است. این شیرها برای حوزه تبرید و در انواع استانداردها برای مبردهای فریونی و آمونیاکی موجود هستند. به علاوه، این دسته از شیرها شامل شیرهای فشاری فولاد ضد زنگ و شیر برقی‌های پالسی نیز می‌شوند. شیر برقی دانفوس با اعمال نیروی الکتریکی عمل و میزان جریان مبرد را در یک سیستم فرایندی قطع و وصل می‌کند. شیر برقی یا سولنوئید ولو در دو حالت قطع و وصل جریان سیال را کنترل می‌کند و شامل یک شیر می‌شود که به یک مکانیزم بوبین برقی متصل است. سولونوئیدها دارای مزایایی مانند سرعت بالا در انجام کار، قابلیت اعتماد بالا، سرعت و اطمینان بالای قطع و وصل، دوره سرویس طولانی، طراحی یکپارچه، و جریان برق مصرفی کم هستند.

  • شیر برقی دانفوس درچیلر تهویه و چیلرهای سردخانه بالای صفر و زیر صفر کاربرد دارد.
  • این قطعه (solenoid valve) بعد از سایت گلاس و قبل از اواپراتور نصب می‌شود در واقع، این قطعۀ برقی کلیدی بین کندانسور و اواپراتور است و به صورت دنده ای، مهره ای و جوشی تولید و به بازار عرضه می‌شود.
  • برای دستیابی به نتایج بهتر، توصیه می‌شود که در سیستم‌های تبریدی از شیر برقی جوشی استفاده کنید تا در سیستم نشتی ایجاد نشود.
  • سلونوئید ولو وظیفه اصلی قطع وصل کردن مایع مبرد به اواپراتور را بر عهده دارد.
  • این قطعه در دو حالت برقی (اندازۀ لوله بزرگتر است) و مغناطیسی کار می‌کند.
سایر توضیحات
بدون بوبین
مدل
evra3
سایز
"3/8
نوع اتصال
مهره ای
کد قطعه
032F8116
Solenoid valve

این شرکت دارای 58 مرکز عمده فروش در 46 کشور و 59 کارخانه در 18 کشور جهان است. پنج بازار عمده این شرکت کشورهای آمریکا، آلمان، چین، روسیه و ایتالیا هستند. دانفوس در سال 1933 میلادی در شهر نوردبرگ دانمارک تاسیس شده و دفتر (ستاد) مرکزی آن همچنان در آنجا قرار دارد. فروش خالص دانفوس در سال 2013 میلادی بالغ بر 4.5 میلیارد یورو بوده که 2 درصد افزایش را نسبت به سال قبل نشان می‌دهد و پیش‌بینی می‌شود این روند صعودی همچنان ادامه داشته باشد.

برای مشاهده محصولات در سایت اصلی تولید کننده کلیک کنید.

No reviews
محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.