راپچر دیسک 2 اینچ معمولی FDC
راپچر دیسک 2 اینچ معمولی FDC
راپچر دیسک 2 اینچ معمولی FDC
راپچر دیسک 2 اینچ معمولی FDC

راپچر دیسک 2 اینچ معمولی FDC

راپچر دیسک

راپچر دیسک (Rupture Disc) که دیسک انفجاری (Burst Disc) و یا دیافراگم انفجاری هم نامیده می‌شود، یک وسیله کنترل فشار است که در کاربردهای مختلف برای محافظت از مخازن تحت فشار و یا تجهیزات و سیستم‌هایی که احتمال وجود فشار بسیار زیاد و یا خلا ناگهانی وجود دارد.

ناموجود
‎0 تومان
بدون مالیات

 

FDC، تولیدکننده راپچر دیسک (Rupture Disc)

شرکت FDC در سال 1991 در کره جنوبی تاسیس شد و تولید قطعات خاص فولادی را آغاز کرد. این شرکت در سال 1999 تصمیم به تاسیس یک واحد مستقل با هدف تولید راپچر دیسک گرفت. FDC طی سال 2000 شروع به ساخت راپچر دیسک های سایز بالا کرد و به‌مرور توانست انواع راپچر دیسک را به سبد محصولات خود بیافزاید. این کمپانی تمام استانداردهای مربوط محصولات خود را از موسسه استاندارد کره جنوبی و سایر استانداردهای بین المللی مانند ASTM بدست آورد.

FDC ruptyre disc logo FDC طی سال‌های اولیه تولید خود موفق به فروش محصولات خود به شرکت‌های بزرگ کره‌ای مصرف کننده راپچر دیسک از جمله صنایع سنگین هیوندایی (ساخت کشتی های حمل LPG) و صنایع الکترونیک و شیمیایی کره شد. به‌زودی با اعتبار کسب شده بعلت استفاده از محصولات FDC توسط این صنایع، برند FDC وارد بازار جهانی شد. هم اکنون راپچر دیسک های برند FDC در بسیاری از صنایع بزرگ و کوچک کشور ایران درحال استفاده هستند. لیست محصولات FDC محصولات شرکت FDC به سه دسته راپچر دیسک و پانل انفجاری و سیستم محافظت نیتروژنی تقسیم می‌شود.

ابعاد
"2
جنس بدنه
C.S, SUS, Duplex, Nickel, Inconel, Monel, Hastelloy, Titanium, Tantalium, Special Alloy, Aluminum
حداکثر دما
Max. 593C
RUPTURE DISC
No reviews
محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.