• حراج!
رله نشت یاب گاز ماداس Madas MTC 10

رله نشت یاب گاز ماداس Madas MTC 10

رله نشت یاب گاز ماداس ایتالیا  مدل VPS MTC10 این دستگاه قبل از شروع به کار  مشعل گازی، چگالی سوپاپ های خاموش را بررسی می کند. این دستگاه باید همراه با شیرهای برقی مطابق با EN 161 و یک یا دو سوئیچ فشار مطابق با EN استفاده شود. این دستگاه را می توان در کارخانه های گاز سوز صنعتی یا گرمایش ، با یا بدون خطوط تصفیه برای تخلیه در محیط استفاده کرد.

موجود در انبار هواسایت
‎20,800,000 تومان
بدون مالیات

 

رله نشت یاب گاز ماداس:

Madas-MTC10-Valve-Proving System – VPS

وظیفه دستگاه نشت یاب بررسی وضعیت نشتی شیر های برقی است تا چنانچه به هر علت شیر دچار نشتی شدند برای جلو گیری از بروز خطرات احتمالی خطا اعلام کند و مشعل را خاموش کند. زمان تست خط توسط نشت یاب در زمان خاموشی مشعل صورت می گیرد و در طول زمان تست،مشعل استارت نمی کند. در صورتی که تست نشتی با موفقیت انجام شود ،مشعل مجاز به استارت مجدد خواهد بود و در غیر این صورت مشعل دیگر اجازه استارت شدن را پیدا نمی کند. اجزای تشکیل دهنده این سیستم شامل یک و یا دو سویئچ فشار و یک باکس کنترلر است که کار آن برق دار کردن به موقع شیرهای برقی تک ضرب و تدریجی و دریافت فرمان از پرشر سویئچ است. سوئیچ فشار بین شیر های تک ضرب و تدریجی نصب شده است و مدار برق سویئچ و شیرها به کنترلر می شود.

Madas -MTC10- Valve-Proving System – VPS

1- تست شیر تک ضرب:

کنترلر ابتدا شیر تدریجی را به مدت 3 ثانیه برق دار کرده و می گشاید تا گاز ما بین دو شیر تخلیه شده و فشار بین شیر تک ضرب و شیر تدریجی یا همان محدوده تست برابر فشار اتمسفر گردد سپس شیر بسته می شود و سویئچ فشار به مدت 25 ثانیه محدوده تست را مانیتور می کند.حال چنانچه شیر تک ضرب نشتی داشته باشد فشار در محدوده تست افزایش می یابد و دستگاه پیام خطا می دهد.

2- تست شیر تدریجی :

بر عکس اول کنترلر ابتدا شیر تک ضرب را به مدت 3 ثانیه برق دار کرده و می گشاید تا فشار بین شیر تک ضرب و شیر تدریجی یا همان محدوده تست برابر فشار خط گاز گردد سپس شیر بسته می شود و سوئیچ فشار به مدت 25 ثانیه محدوده تست را مانیتور می کند. حال چنانچه شیر تدریجی نشتی داشته باشد فشار در محدوده تست کاهش می یابد و دستگاه پیام خطا می دهد.

کشور سازنده
Madas MTC 10
سایر توضیحات
برای سیستم های ,ایستگاه تقلیل فشار گاز, خط گاز
مدل
Madas MTC 10
نام لاتین
Leak Control
Relay
No reviews
محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد

با پذیرش کوکی میتوانید تجربه کاربری بهتری در سایت ما داشته باشید.